6,557
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{flag|Kiravia}} | | rowspan="4" |{{flag|Kiravia}} | ||
|[[Valēka]] | |[[Valēka]] | ||
|Valēka Subway | |Valēka Subway | ||
|99 | |||
|10 | |||
| | | | ||
|- | |||
|[[Kartika]] | |||
|Kartika Metro | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Escarda]] | |||
|Escarda Subway | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[Primóra]] | |||
|Primóra Light Rail | |||
|20 | |||
|4 | |||
| | | | ||
|- | |- |