392
edits
mNo edit summary |
Hendalarsk (talk | contribs) m (→Voting age) |
||
Line 155: | Line 155: | ||
|17 | |17 | ||
|Since 1910. | |Since 1910. | ||
|- | |||
|{{flag|Hendalarsk}} | |||
| style="vertical-align:middle;" |16 | |||
| style="vertical-align:middle;" |Since 2001. | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Kiravia}} | |{{flag|Kiravia}} |
edits