8,621
edits
m (→Kiro-Borealis) |
m (→Levantia) |
||
Line 549: | Line 549: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
| | |{{flagicon|League of Nations}} [[Alba Concordia]] | ||
|Allied | |Allied | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[League of Nations]] headquarters | |||
|- | |||
|{{flag|Allaria}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Anglei}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Caergwynn}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| | |{{flag|Carna}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Corcra}} | |||
|Allied | |Allied | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Eldmora}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |- | ||
| | |{{flag|Faneria}} | ||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Fiannria}} | |||
|Allied | |Allied | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Grussland}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Hendalarsk}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes | ||
|N/A | |N/A | ||
|- | |||
|{{flag|Hollona and Diorisia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Kronenia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Loreseia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Lutsana}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Orclenia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Urcea}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Verecundia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Vinesia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Vorenia}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|- | |||
|{{flag|Whiteglen}} | |||
|Neutral | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Yonderre}} | |||
|Allied | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|[[Levantine Union]] partner state | |||
|} | |} | ||
{{Burgundie NavBox}} | {{Burgundie NavBox}} |
edits