3,921
edits
mNo edit summary |
|||
Line 80: | Line 80: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Leighlinbridge]] | |||
|Alpha - | |||
| | | | ||
|- | |||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Teindún]] | |||
|Alpha++ | |||
|Considered to include the adjacent [[Oirthidún]] metropolitan area. | |||
|- | |||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Rihsport]] | |||
|Alpha - | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
|+Beta | |+Beta | ||
Line 114: | Line 122: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Sethsport]] | |||
|Beta | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Cancale]] | |||
|Beta + | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Faneria}} | |||
|[[Port na Habhainsk]] | |||
|Beta - | |||
| | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" | ||
|+Gamma | |+Gamma |
edits