5,277
edits
m (→Active Members) |
m (october 1-7 results) Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 94: | Line 94: | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 67 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 52 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 116: | Line 116: | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 38 | | 38 | ||
|- | |||
|[[User:Rumahoki]] | |||
|Sept-2 | |||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|28 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Hendalarsk]] | | [[User:Hendalarsk]] | ||
Line 121: | Line 126: | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 25 | | 25 | ||
|- | |||
| [[User:Kir]] | |||
| Antiquity | |||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 19 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Metzetta]] | | [[User:Metzetta]] | ||
Line 131: | Line 141: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 16 | | 16 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
Line 146: | Line 151: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 16 | | 16 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 161: | Line 161: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 6 | | 6 | ||
|- | |||
|[[User:Caldera]] | |||
|May-23 | |||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|6 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Fiannria]] | | [[User:Fiannria]] | ||
Line 166: | Line 171: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Takatta Loa]] | | [[User:Takatta Loa]] |