5,277
edits
m (october 1-7 results) Tags: Reverted 2017 source edit |
m (oct 8-14 results) Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 86: | Line 86: | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 88 | | 88 | ||
|- | |||
| [[User:Corumm]] | |||
| Mar-19 | |||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | |||
| 80 | |||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 91: | Line 96: | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 77 | | 77 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 53 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 119: | Line 119: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | |30 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Hendalarsk]] | | [[User:Hendalarsk]] | ||
Line 214: | Line 214: | ||
|[[User:Almadaria]] | |[[User:Almadaria]] | ||
|Aug-2 | |Aug-2 | ||
|{{BronzeLW}} | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[User:Jakee]] | |||
|Oct-10 | |||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 |