7,440
edits
m (→Levantia) Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
mNo edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
||
Line 289: | Line 289: | ||
|{{flag|Austro-Caldera}} | |{{flag|Austro-Caldera}} | ||
|Neutral | |Neutral | ||
|Yes | |||
|Yes | |||
|N/A | |||
|- | |||
|{{flag|Canespa}} | |||
|[[Canespa-Burgoignesc relations|Allied]] | |||
|Yes | |Yes | ||
|Yes | |Yes |
edits