1,489
edits
Tag: 2017 source edit |
|||
Line 42: | Line 42: | ||
|{{Flag|Tierrador}} | |{{Flag|Tierrador}} | ||
|[[Taisgol]] | |[[Taisgol]] | ||
|Alpha ++ | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Tierrador}} | |||
|[[Qabór]] | |||
|Alpha ++ | |Alpha ++ | ||
| | | | ||
Line 87: | Line 92: | ||
|{{Flag|Tierrador}} | |{{Flag|Tierrador}} | ||
|[[Prisamarina]] | |[[Prisamarina]] | ||
|Alpha + | |Alpha + | ||
| | | |
edits