432
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] | |{{flagicon|Cartadania}} [[Cartadania]] | ||
| colspan="2" |[[President of Cartadania|President]] - [[Samuel Pacheco]] | | colspan="2" |[[President of Cartadania|President]] - [[Samuel Pacheco]] | ||
|- | |||
|{{flagicon|Eldmora-Auregulus}} [[Eldmora-Auregulus]] | |||
| colspan="2" |[[President of the Eldmora-Auregulus Confederation|President]] - [[Adam Vogt]] | |||
|- | |- | ||
|Faneria | |Faneria |
edits