127
edits
mNo edit summary |
(added myself babyyy (i can't find a way to add a little flag of mine, could someone help?)) |
||
Line 337: | Line 337: | ||
|TBD | |TBD | ||
|NPC | |NPC | ||
|- | |||
|[[Grajnidar|Kingdom of Grajnidar]] | |||
|Sarpedon | |||
|79,932,213 | |||
|$1.7 trillion | |||
|$22,327 | |||
|1,288,706 km2 | |||
|62.025/km2 | |||
|[[Minvras]] | |||
|Constitutional monarchy | |||
|Grajnidaren | |||
|New Grajni | |||
|Varheism | |||
|PC | |||
|- | |- | ||
|[[Hendalarsk]] | |[[Hendalarsk]] |
edits