3,903
edits
m (Added Vithinja to the list) |
mNo edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- style="vertical-align:middle;" | |- style="vertical-align:middle;" | ||
|colspan="6" | (to be expanded upon) | |colspan="6" | (to be expanded upon) | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="vertical-align:middle;" | {{flag|Faneria}} | |||
| | |||
|{{flag|Brumalea}} {{flag|The Cape}} {{flag|Fiannria}} {{flag|Yonderre}} {{flag|Corumm}} {{flag|Prevalia}} {{flag|Kiravia}} {{flag|Maloka}} {{flag|Ashkenang}} {{flag|Urcea}} {{flag|Burgundie}} {{flag|Caphiria}} {{flag|Corumm}} | |||
| | |||
|{{flag|Vithnja}} {{flag|Carna}} {{flag|Kloistan}} {{flag|Caergwynn}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="6" | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="vertical-align:middle;" | {{flag|Vithinja}} | | rowspan="2" style="vertical-align:middle;" | {{flag|Vithinja}} |
edits