520
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
| align="center" |In effect | | align="center" |In effect | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |||
| bgcolor="#FF0000" | | |||
|{{Flag|Austro-Caldera}} | |||
| align="center" |1600 | |||
| align="center" |2030 | |||
| align="center" |In effect | |||
| | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#FF0000" | | | bgcolor="#FF0000" | |
edits