1,235
edits
m (→List) Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
Line 165: | Line 165: | ||
| {{No|Illegal}} | | {{No|Illegal}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{flag|Rumahoki}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| See [[LGBT rights in Lucrecia]] | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Metzetta}} | |{{flag|Metzetta}} |
edits